تماس با ما

ما معمولا هر روز به جز جمعه ها از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در شتابدهنده اکسل اصفهان که در مرکز خلاقیت دانشگاه
پیام نور اصفهان در خیابان شهیدان شرقی، حضور داریم. برای صحبت تلفنی با ما می توانید با شماره 03133356624 یا همراه 09132141982 تماس بگیرید. ما در اینستاگرام هم مطالب جالبی را با جامعه خوش ذوق مخاطبانمان به اشتراک می گذاریم، اگر علاقه داشتید می توانید ما را با
SmartyPot.ir@ دنبال کنید و البته که همراهی شما مایه ی مباهات ما خواهد بود. ما از طریق اینستاگرام و تلگرام هم در خدمت شما هستیم و چه سعادتی بالاتر از خدمت گزاری برای شما؟
ما آماده ی پاسخ دادن به سوالات شما چه از طریق نظرات همین بخش پایینی، چه ایمیل یا هر راه دیگری که انتخاب شما باشد، هستیم.

نظراتتان را با ما در میان بگذارید

عضویت در خبرنامه

برای عضویت توی خبرنامه ایمیلتونو برامون ارسال کنین.

درباره گلدان هوشمند

اسمارتی پات طبیعت رو با آرامش خیال به زندگیمون میاره. گلدان هوشمند در طرح های متنوع و مناسب برای سلیقه های مختلف طراحی شده و با امکانات متنوعی مثل آبیاری کنترل شده و آگاه کردن شما از شرایط فعلی گیاهتون به رشد بهتر و کاهش آسیب های ممکن به گیاه کمک میکنه. گلدان هوشمند با نورپردازی و طراحی منحصر به فرد، دکوراسیون منزل شما رو جذابتر و زیباتر از حالت عادی جلوه میده و بستری بی نظیر برای تجلی طبیعت در محیط زندگیتون فراهم میکنه. شما می تونید با آسودگی خاطر آبیاری صحیح و مناسب گیاه رو به گلدان هوشمند بسپارین و با اطلاع از شرایط رشد گیاه، بهترین حافظ طبیعت باشین.

نماد اعتماد