در باب ما

خوشحالیم که در روزهای یه پاییز زیبا، با ایده گلدان هوشمند دور هم جمع  و وارد مسیر کارآفرینی شدیم.
ما بنیان گذاران اسمارتی پات، خوشحالیم که تونستیم توی اکوسیستم استارتاپی این کشور رشد کنیم و این مسیر رو با هدف جاری کردن طبیعت در زندگی عجین کنیم. ما  معتقدیم که با تغییرات کوچیک اما اثربخش می تونیم هرلحظه یه روح تازه به زندگی بدمیم!
حضورمون توی فضای کار اشتراکی شتابدهنده اکسل، حالمونومتخصصانه بهتر کرد و تونستیم به سرعت حرکتمون اضافه کنیم و حالا ستون های اسمارتی پات، متخصصانی هستن که تخصص خودشونو با علاقه پیداکردن و اونو ساختن. هر روز در حال یادگیری هستن .
ما به هوشمندی بشریت ایمان داریم، خوب می دونیم که به زودی در جهانی هوشمندتر نفس می کشیم. اسمارتی پات فعالیتش رو با هدف جاری کردن طبیعت توی زندگی شروع کرده، طبیعتی که با حذف دغدغه های ناشی از کمبود وقت یا اطلاعات کافی راه خودش رو به لحظه های شما باز می کنه. اسمارتی پات با طراحی خاص و امکانات بی نظیری که عرضه می کنه، طبیعت فراموش شده را به زندگی های مدرن برمی گردونه.
با اسمارتی پات طبیعت به زندگی شما هم می آید! 

عضویت در خبرنامه

برای عضویت توی خبرنامه ایمیلتونو برامون ارسال کنین.

درباره گلدان هوشمند

اسمارتی پات طبیعت رو با آرامش خیال به زندگیمون میاره. گلدان هوشمند در طرح های متنوع و مناسب برای سلیقه های مختلف طراحی شده و با امکانات متنوعی مثل آبیاری کنترل شده و آگاه کردن شما از شرایط فعلی گیاهتون به رشد بهتر و کاهش آسیب های ممکن به گیاه کمک میکنه. گلدان هوشمند با نورپردازی و طراحی منحصر به فرد، دکوراسیون منزل شما رو جذابتر و زیباتر از حالت عادی جلوه میده و بستری بی نظیر برای تجلی طبیعت در محیط زندگیتون فراهم میکنه. شما می تونید با آسودگی خاطر آبیاری صحیح و مناسب گیاه رو به گلدان هوشمند بسپارین و با اطلاع از شرایط رشد گیاه، بهترین حافظ طبیعت باشین.

نماد اعتماد