گلدان الماس چیست؟

اگه دنبال یه محصول دکوراتیو با طراحی خاص می گردید، بهترین گزینه گلدان الماس هوشمنده. یه گلدان خاص که هم نورپردازی داره هم طراحی زیبایی داره هم اینکه به گل شما سر وقت و زمان بندی شده آب می ده.
نظم و تقارن ویژگی بارز در طراحی گلدان هوشمند الماسه، طراحی ساده و ظریف "الماس" و قابلیت نورپردازی روی سطح گیاه زیبایی این محصول را انکارنکردنی کرده.

برای راه اندازی این گلدان چند گام ساده نیازه:

آداپتور الماس را به برق بزنید.
مخزن الماس را پر از آب کنید.
بسته به نیاز گیاه خود، تعداد دفعات آبیاری در هفته را مشخص کنید و اگر خواستید نورپردازی الماس را با سلیقه خود تغییر دهید و سپس با خیال راحت به صندلی تکیه دهید و به طبیعت اجازه دهید تا چشمتان را بیش از پیش بنوازد.

گلدان هوشمند الماس.

گیاهان در "الماس"، بیش از پیش می درخشند و به زندگی شما جلوه می دهند. گلدان هوشمند الماس اولین محصول شرکت ایرانی اسمارتی پات است. این محصول اولین گلدان خودآبیاری برقی در ایران است که توسط متخصصان داخلی تولید شده است.
 

این گلدان برای شماست!

پنل لمسی

پنل لمسی طراحی شده، باعث ایجاد یک رابط کاربری مناسب شده است.

نورپردازی چشم نواز

این گلدان در شب می تواند با نورپردازی زیبای خود زیبایی دوچندانی به منزل شما ببخشد.

آبیاری زمان بندی شده

با مخزن آب تعبیه شده از یک تا چندین ماه نگران آب دادن به گیاه خود نباشید.

مشخصات فنی

1
وزن: 5 کیلوگرم
2
سایز: 40 سانتی متر در 40 سانتی متر با ارتفاع 30 سانتی متر
3
رنگ: سفید
4
دارای قابلیت نور پردازی با 7 رنگ
5
دارای پنل تاچ
6
دارای قفل کودک
7
مخزن آب 12 لیتری 

عضویت در خبرنامه

برای عضویت توی خبرنامه ایمیلتونو برامون ارسال کنین.

درباره گلدان هوشمند

اسمارتی پات طبیعت رو با آرامش خیال به زندگیمون میاره. گلدان هوشمند در طرح های متنوع و مناسب برای سلیقه های مختلف طراحی شده و با امکانات متنوعی مثل آبیاری کنترل شده و آگاه کردن شما از شرایط فعلی گیاهتون به رشد بهتر و کاهش آسیب های ممکن به گیاه کمک میکنه. گلدان هوشمند با نورپردازی و طراحی منحصر به فرد، دکوراسیون منزل شما رو جذابتر و زیباتر از حالت عادی جلوه میده و بستری بی نظیر برای تجلی طبیعت در محیط زندگیتون فراهم میکنه. شما می تونید با آسودگی خاطر آبیاری صحیح و مناسب گیاه رو به گلدان هوشمند بسپارین و با اطلاع از شرایط رشد گیاه، بهترین حافظ طبیعت باشین.

نماد اعتماد