درباره ما

شرکت ما

گلدان هوشمند در طرح های متنوع و مناسب برای سلیقه های مختلف طراحی شده است و با امکانات متنوعی نظیر آبیاری کنترل شده و آگاه کردن شما از شرایط فعلی گیاهتان به رشد بهتر و کاهش آسیب های ممکن به گیاه کمک می کند.

گلدان هوشمند با نورپردازی و طراحی منحصر به فرد، دکوراسیون منزل شما را جذابتر و زیباتر از حالت عادی جلوه می دهد و بستری بی نظیر برای تجلی طبیعت در محیط زندگیتان فراهم می کند.شما می توانید با آسودگی خاطر آبیاری صحیح و مناسب گیاه را به گلدان هوشمند بسپارید و با اطلاع از شرایط رشد گیاه، بهترین حافظ طبیعت باشید.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • گارانتی کالا

تیم ما

cms-img

تیم ما متشکل از متخصصان داخلی است که گرد هم جمع شده تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارئه کنند

داستان ما

وشحالیم که در روزهای یک پاییز زیبا، با ایده گلدان هوشمند گردهم آمدیم و وارد مسیر کارآفرینی شدیم.
ما بنیان گذاران اسمارتی پات، خوشحالیم که توانستیم در اکوسیستم استارتاپی این کشور رشد کنیم و این مسیر را با هدف جاری کردن طبیعت در زندگی عجین نماییم. ما  معتقدیم که با تغییرات کوچک اما اثربخش می توانیم هر آن روح تازه ای به زندگی بدمیم!
حضور در فضای کار اشتراکی شتابدهنده اکسل، حال ما را متخصصانه بهتر کرد و توانستیم به سرعت حرکتمان اضافه کنیم و اکنون ستون های اسمارتی پات، متخصصانی هستند که تخصص خود را با علاقه یافته و آن را ساخته اند. هر روز در حال یادگیری هستند .
ما به هوشمندی بشریت ایمان داریم، خوب می دانیم که به زودی در جهانی هوشمندتر نفس خواهیم کشید. اسمارتی پات فعالیتش را با هدف جاری کردن طبیعت در زندگی شروع کرده است، طبیعتی که با حذف دغدغه های ناشی از کمبود وقت یا اطلاعات کافی راه خودش را به لحظه های شما باز می کند. اسمارتی پات با طراحی خاص و امکانات بی نظیری که عرضه می کند، طبیعت فراموش شده را به زندگی های مدرن برمی گرداند.
با اسمارتی پات طبیعت به زندگی شما هم می آید!